Pracujemy nad zwiększaniem naszych kompetencji w zakresie całościowego podejścia do zagadnień profilaktyki zdrowotnej i leczenia. Uważamy, że przyszłością będzie umiejętne i skoordynowane stosowanie precyzyjnie wybranych metod dopasowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Takie działanie będzie efektywniejsze a także sumarycznie bardziej oszczędne w stosunku do aktualnych procedur.

Zgodnie z filozofią naszej firmy w konsekwentny sposób rozwijamy portfolio badawcze i produktowe koncentrując się na rozwiązaniach promujących właściwości prozdrowotne i wspomagające efekt terapeutyczny.

Koncentrujemy się na rozwiązaniach pozwalających na polepszenie przyswajalności substancji czynnych ich kontrolowanego dostarczania i uwalniania. Poszukujemy rozwiązań wpływających na lepszą współpracę pacjenta w trakcie leczenia, wspierającego w utrzymywaniu zachowań prozdrowotnych.

Możliwości korzystania z infrastruktury badawczo-naukowej klastra Nutribiomed pozwalają na samodzielne badania oraz eksperymentalne próby formulacyjne w zakresie suplementów diety, wyrobów medycznych i dermokosmetyków.

Kontakt do pracowni:

labo (at) leloch.eu

tel. (22) 568 25 19 ; budynek 20A

Wyposażenie pracowni laboratoryjnej pozwala nam na współpracę z jednostkami badawczymi w prowadzeniu wspólnych projektów naukowych.

Nasze doświadczenie pozwala nam na dynamiczne prowadzenie "procesu przedsiębiorczego odkrywania" (ang. entrepreneurial process of discovery) czyli sprawnego analizowania aktualnych rozwiązań naukowych, powstających technologii i oceny potencjału rozwoju rynków. Znajomość konkurencji, nakładów niezbędnych do inicjowania nowych produktów (suplementów diety, nutraceutyków, wyrobów medycznych), oraz ich kosztów wprowadzania na rynek daje nam możliwość wskazywania partnerom naukowym na najbardziej obiecujące kierunki rozwoju.

W naszej działalności nie oczekujemy spektakularnych przełomów ale oferujemy solidnie przemyślane innowacyjne koncepcje, które odpowiadają konkretnym problemom zdrowotnym.

Solidność, jakość i dbałość o szczegóły to codzienne podejście do naszej pracy.